داکت اسپلیت سری MSP Duct

کارآمد و بی صدا

کنترل فشار استاتیک خارجی با سادگی طراحی کانال MSP ترکیب می شود تا عملکردی کارآمد و بی صدا را تضمین کند. این بدان معنی است که این سیستم تهویه مطبوع نوآورانه نه تنها برای طیف گسترده ای از محیط های کاری بلکه در محیط های داخلی یا تفریحی نیز مناسب است. از مزایای عملکرد فوق العاده این واحد می توان چه در محل کار و چه در هنگام بازی لذت برد و این امر باعث ایجاد حداقل مزاحمت می شود که برای استفاده در هنگام شب و زمان خواب مناسب است.

منطقه تحت پوشش بزرگ و قابل اطمینان با کنترل فشار استاتیک

طراحی کانال MSP دارای مزیت تولید فشار استاتیکی بیشتری نسبت به سایر واحدهای کانال باریک است. این فرصت ایجاد ورودی و خروجی بیشتر را فراهم می کند و با ارائه طیف وسیع تری از گزینه های نصب ، به نفع کاربران است. به نوبه خود ، این منجر به ایجاد مناطق بزرگتر و قابل اطمینان تر می شود ، و به افراد بیشتری با هوای خنک یا گرم تر برای مدت طولانی تری سرویس می دهد.

فیلتر ضد ویروس

فیلتر ضد ویروس به مشاغل و کاربرانشان امکان می دهد از هوای تمیزتر در محل کار خود بهره مند شوند. این ویژگی به طور خاص برای استخراج ذرات گرد و غبار و به حداقل رساندن گسترش کپک و باکتری های مضر طراحی شده است. این یک محیط راحت تر و امن تر برای کاربران تجاری ایجاد می کند.

تمیز کردن آسان فیلتر

یک نشانگر اتوماتیک پس از 1000 ساعت کار ، زمان تمیز شدن فیلتر را نمایش می دهد.

پمپ تخلیه

فناوری تهویه مطبوع داکت سامسونگ شامل گزینه پمپ تخلیه می باشد. با این کار آب متراکم شده تا 750 میلی متر در مقایسه با محدودیت های قبلی 700 میلی متر بالا می رود. در نتیجه ، این سیستم راحت تر است زیرا به کاربران امکان می دهد از نظر مکانی که واحد را نصب می کنند ، انعطاف بیشتری داشته باشند. (آپشنال)

جدول مشخصات فنی MSP
جدول مشخصات فنی MSP
جدول مشخصات فنی MSP
جدول مشخصات فنی MSP
جدول مشخصات فنی MSP
جدول مشخصات فنی MSP
جدول مشخصات فنی MSP
جدول مشخصات فنی MSP