یونیت کاستی یک طرفه سامسونگ

سرمایش مطلوب بدون احساس سرما

با تکنولوژی WindFree


با تکنولوژی WindFree cool به راحتی خنک باشید. این نوار کاست بدون اینکه احساس ناخوشایندی از جریان مستقیم هوای سرد روی پوست شما ایجاد شود ،محیط را خنک می کند. هوای خنک به آرامی از طریق هزاران سوراخ میکرو در اتاق پخش می شود ، که باعث ایجاد یک محیط “Still Air” با سرعت هوای بسیار پایین می شود.

یک پره یا دمپر بزرگ تر برای دامنه خنک کننده گی وسیع تر


اتاق خود را سریع از گوشه ای به گوشه دیگر خنک کنید. تیغه بزرگ 100 میلی متری آن می تواند هوای خنک را در مسافت طولانی ارائه دهد و تا 8 متر برسد. همچنین زاویه عملکرد گسترده تری دارد. با تیغه ای که می تواند از 40 تا 80 درجه حرکت کند .

از یک شب آرام و بدون مزاحمت لذت ببرید


از خواب عالی شب لذت ببرید! میزان سر و صدای ایجاد شده توسط هوای پراکنده شده را به شدت کاهش می دهد. در پایین ترین سطح فقط 26dB صدا تولید می کند که تقریباً به همان زمزمه سکوت است. لذا برای مکانهایی که می خوابید ، استراحت یا تمرکز دارید ، مانند اتاق خواب ، اتاق کار یا اتاق کودک ایده آل است.

تقریباً در هر جایی به راحتی نامرئی است با طراحی باریک آن


با ارتفاع فقط 135 میلی متر ، طراحی بسیار ظریف و باریک آن را می توان به طور کاملاً گوناگون در بسیاری از مکان های پنهان کرد. این یک راه حل مناسب برای خنک سازی و گرمایش طیف گسترده ای از مکانهایی است که محدودیت فضا دارند یا سبک و معماری داخلی مهم است.

با چرخش خودکار هر گوشه ای به طور مساوی گرم یا سرد می شود


در هر گوشه از اتاق یک محیط راحت با دمای یکنواخت ایجاد کنید. عملکرد چرخش خودکار به طور خودکار هوای خنک را در هر جهت میدمد . علاوه بر عملکرد چرخش خودکار بالا و پایین ، دارای عملکرد چرخش خودکار چپ به راست نیز می باشد ، بنابراین هوا به طور مساوی در فضای اتاق پخش می شود.

  • یونیت کاستی یک طرفه سامسونگ
    یونیت کاستی یک طرفه سامسونگ
  • یونیت کاستی یک طرفه سامسونگ
    یونیت کاستی یک طرفه سامسونگ
  • یونیت کاستی یک طرفه سامسونگ
    یونیت کاستی یک طرفه سامسونگ